ČESKÉ FINÁLE SOUTĚŽE SE KONÁ
30. KVĚTNA 2019

MOON CLUB & LOUNGE, Dlouhá 709/26, 110 00 Praha 1

Mezinárodní barmanská soutěž Diageo Reserve World Class je považována za největší mixologický zážitek sezóny a pro většinu soutěžících je velkou ctí, že se na této události mohou podílet. Na vítěze čeká kromě lákavé odměny i titul „World Class Bartender of the Year“. V této soutěži se nejedná jen o invenci v rámci originálních receptur, ale také o kvalitu samotného koktejlu. Nejkvalitnější koktejl nelze namíchat ze standardních ingrediencí. Proto jsou všechny prezentované koktejly připravované výhradně ze značek super-prémiové kvality.

Se všemi těmito značkami je možno se detailně seznámit v karlínském prostoru Warehouse #1 společnosti Ultra Premium Brands, která spolu s nadnárodní firmou Diageo umožnila českým barmanům stát se součástí tohoto unikátního projektu.

Letošní 6. ročník soutěže navíc začíná s budováním nové tradice: celorepublikové akce Cocktail Week. Ve vybraných barech se servírují speciální drinky, probíhají zajímavé akce, můžete podpořit své oblíbené barmany a užít si výjimečnou atmosféru.